۷۲ دستگاه اسپرسوساز قاچاق در دلیجان توقیف شد

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ «مجتبی جمالی» افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان در هنگام گشت زنی در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودروی وانت پراید حامل کالا که از اصفهان عازم تهران بود، مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از داخل این خودروی توقیفی، موفق به کشف ۷۲ دستگاه اسپرسوساز خارجی قاچاق شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: به دلیل عدم ارائه هرگونه مدارک گمرکی از سوی راننده، متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی، به دستگاه قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان با اشاره به اینکه قاچاق کالا اثرات سوء و منفی بر تولید داخلی داشته و امنیت اقتصادی جامعه را هدف قرار می دهد گفت: پلیس در مبارزه با این پدیده ناهنجار و مخرب مصمم است و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز افراد فرصت طلب و سودجو، از طریق تماس با مرکز فوریتهای ۱۱۰ مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

فروشنده قرص غیر مجاز متادون در محلات دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان محلات از دستگیری یک فروشنده سابقه دار و کشف ۷۱۱ عدد قرص غیر مجاز متادون در بازرسی از مخفیگاهش، طی یک عملیات پلیسی ، در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «عباس محمدرضایی» بیان کرد: در ادامه مبارزه همه جانبه با معضل مواد مخدر، ماموران از فعالیت یک فروشنده قرص متادون در یکی از محله های مسکونی این شهرستان با خبر شدند.

این مقام انتظامی یادآور شد: پس از هماهنگی با دستگاه قضایی، فرد مذکور در عملیاتی هدفمند، شناسایی ،دستگیر و دربازرسی از مخفیگاهش ۷۱۱ عدد قرص غیر مجاز متادون کشف شد.

وی خاطر نشان کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات با بیان اینکه پلیس به صورت شبانه روزی آماده خدمت به مردم است، افزود: مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در خصوص شناسایی و برخورد با مجرمان است.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.