۱۱۰ معتاد متجاهر در طرح عاصفات نیروی انتظامی زنجان جمع آوری شدند

سرهنگ داود مرسلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با اجرای مقتدرانه طرح "عاصفات" در منطقه فاطمیه شهر زنجان با هدف ارتقا و تامین نظم و امنیت شهروندان از سوی پلیس ۴۰ معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر دستگیر و چهار دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف شد.

وی با تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز جان برکفان مدافعان امنیت است، اظهار داشت: طرح عاصفات با دستور رییس کل دادگستری استان و اجرای این طرح با حضور میدانی فرماندهی انتظامی استان و بهره گیری از کارکنان انتظامی شهرستان زنجان و پلیس مبارزه با مواد مخدر اجرا شد.
سرهنگ مرسلی تصریح کرد: این طرح با هدف، افزایش احساس امنیت عمومی برای شهروندان و برخورد قاطع با بر هم زنندگان نظم و امنیت بویژه سارقان، اراذل و اوباش، قاچاقچیان و خرده فروشان موادمخدر و با هدف ارتقای امنیت اجتماعی اجرایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان زنجان خاطرنشان کرد: طرح عاصفات به منظور پاکسازی نقاط آلوده با هدف پیشگیری از توسعه کانون های جرم در مناطق اجرا می شود.
سرهنگ مرسلی با بیان اینکه این اجرای این طرح در شهرستان زنجان تداوم خواهد داشت تاکید کرد: عزم قاطع پلیس مقابله با هرگونه ناهنجاری های اجتماعی و مخلان نظم و امنیت عمومی است و عموم مردم نیز باید همواره برای برقراری نظم و امنیت مطلوب در جامعه یاریگر پلیس باشند.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.