فیلم|سرایا القدس خطاب به نظامیان صهیونیستی: اگر مرد هستید با ما رو در رو شوید

به گزارش امروز(چهارشنبه) ایرنا به نقل از فلسطین الیوم، سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی بیانیه ای که در منزل شهید "حمد ابوجلده" از اعضای گردان های الاقصی (شاخه نظامی فتح) قرائت شد، رژیم صهیونیستی را تهدید کرد.
سریا القدس در این بیانیه ضمن سلام و تحیت به ملت بزرگ فلسطین، شهادت حمد ابوجلده را تبریک گفت.

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی با تاکید بر مقاومت تا نابودی رژیم صهیونیستی خطاب به این رژیم اشغالگر اعلام کرد: بدانید که تنها شما به دنبال ما نیستید، بلکه ما نیز به دنبال شما هستیم، اگر ادعا می کنید که مرد هستید در کوچه های اردوگاه جنین پیاده شوید و با ما رو در رو شوید.

سریا القدس همچنین خطاب به نیروهای اشغالگر تاکید کرد که به پنهان شدنتان در داخل خودروهای زرهی پایان دهید.

نماینده سرایا القدس این بیانیه را در کنفرانس مشترک با گردان های الاقصی قرائت کرد.

خبر دیگر از سرزمین های اشغالی این که، بامداد امروز گردان‌های شهدای الاقصی اعلام کرد که به یک خودروی نظامیان صهیونیست در نزدیک پست ایست بازرسی "الجلمه" واقع در شمال شهر جنین تیراندازی کردند.

رسانه‌های صهیونیستی نیز گزارش دادند که در تبادل آتش بین ارتش این رژیم و نیروهای فلسطینی در نزدیکی پست ایست بازرسی الجلمه ۲ فلسطینی زخمی شدند.

پیش تر «رونن بار» رئیس سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) از افزایش ۳۰ درصدی تیراندازی در کرانه باختری علیه صهیونیست‌ها خبر داده بود.

رژیم صهیونیستی هم اکنون به شدت نسبت به متشنج شدن اوضاع در کرانه باختری در ترس و وحشت بسر می‌برد و برای به کنترل درآوردن اوضاع در منطقه تمام تلاش خود را می‌کند.

در همین خصوص بنی گانتس وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی پنجشنبه گذشته اظهار داشت که این رژیم به حملات خود علیه کرانه باختری شدت خواهد بخشید و شمار نیروهایش را در این منطقه افزایش خواهد داد.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.