عذرخواهی پست بوشهر از مردم/ متخلف اخراج شد

به گزارش ایرنا، روابط عمومی اداره کل پست استان بوشهر روز چهارشنبه به نقل از جهانشیر بارگاهی با اشاره به فیلم منتشر شده در فضای مجازی از نحوه تخلیه مرسوله های پستی در شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان افزود: فردی که در تصویر دیده می‌شود یک نیروی پیمانکار خدماتی است که کار تخلیه مرسولات را انجام می‌داد و برخورد انضباطی با او صورت گرفت و اخراج شد.

وی اضافه کرد: علاوه بر این به دیگر نیروهای مقصر در این اتفاق نیز تذکر داده شد و برخورد انضباطی انجام گرفت.
بارگاهی ادامه داد: پس از این اتفاق، کمیته‌ای برای بررسی خسارت‌ها به اموال مردم تشکیل شد که پس از جمع بندی‌ها در صورت آسیب دیدن هر یک از مرسوله‌ها، غرامت آن پرداخت می‌شود.

مدیرکل پست استان بوشهر گفت: در زمان حاضر ۲۴۹ دفتر قبول مرسوله‌های پستی در استان بوشهر فعال است.
بارگاهی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار مرسوله پستی در این استان ارسال و دریافت شده است.
مدیرکل پست استان بوشهر در ارتباط با تاخیر در دریافت مرسوله‌های پستی عنوان کرد: حذف نمایندگی برخی شرکت‌های فعال اینترنتی کشور در بوشهر و توزیع بیش از ۱۱ هزار گذرنامه اربعین در مدت کوتاه از عوامل فشار کاری و بروز برخی تاخیرها در دریافت مرسوله‌های پستی مردم بوده است.

احمد بنافی فرماندار شهرستان دشتستان نیز پس از انتشار این فیلم اعلام کرده بود که بی‌نظمی صورت گرفته در اداره پست شهرستان دشتستان در تخلیه مرسولات پستی و برخورد نامتعارف و خارج از عرف با محموله‌های موجب آزردگی خاطر مردم شده است و با افراد خاطی در سطح توبیخ کتبی، اخراج و معرفی به دستگاه‌های قضائی و بازرسی، برخورد قانونی انجام می‌شود.

در روزهای اخیر فیلمی از نحوه نامناسب تخلیه مرسوله های پستی در اداره پست شهر برازجان در فضای مجازی استان بوشهر پخش شد که بازتاب های منفی گسترده ای داشت.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.