حواشی بازی فجرسپاسی – چادرملو؛ از نخستین برد شیرازی‌ها تا اعتراض خبرنگاران

به گزارش خبرنگار ایرنا،سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز شامگاه سه شنبه پس از برتری دو بر صفر تیمش مقابل چادر ملو اردکان در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه مقابل تیم چادر ملو اردکان یزد به موقع به گل رسیدیم، گفت: با استفاده از دو مهاجم بازی هجومی در دستور کار قرارداشت و چند فرصت خوب هم ایجاد کردیم.
مهدی رجب زاده افزود: این برد را به هواداران تیم که طی بازی سنگ تمام گذاشتند و همچنین مردم فارس تقدیم می کنم.
وی اضافه کرد: هنوز تیم ما که به کلی تغییر کرده و میانگین سنی ۲۴ سال دارد با شرایط بسیار خوب فاصله دارد، می کوشیم در ادامه مسابقات از این هم بهتر بازی کنیم وهنوز فرصت داریم.

۱۰ نفره شدن کار را سخت کرد
رجب زاده ادامه داد: بعد از اینکه تیم ۱۰ نفره شد طبیعی بود که حریف فشار می آورد اما آنها فقط به ارسال های بلند روی آوردند و اجازه ندادیم در عمق صاحب فرصت شوند، واقعا بازیکنان ما پس از ۱۰ نفره شدن با جان و دل و غیرت بازی کردند و حتی به گل دوم رسیدیم.
وی گفت: در نیمه دوم هم سعی کردیم فشار را در زمین حریف بیاوریم و هیچ وقت به فکر این نبودیم که دفاعی بازی کنیم اما بازیکنان جوان ما قدری احساسی شدند و با تعویض های خوبی که انجام دادیم بازی را به کنترل خود در آوردیم هر چند اخراج بازیکن ما کار را خراب کرد.
رجب زاده ادامه داد: با این حال از همه بازیکنانم تشکر می کنم که بازی خوبی را به نمایش گذاشتند واز این هم بهترخواهند شد.
وی افزود: فکر کنم در یکی دو صحنه کمک داوران با اشتباه پرچم زدند و گرنه می توانستیم گل های دیگری هم بزنیم.

حواشی بازی فجرسپاسی - چادرملو؛ از نخستین برد شیرازی‌ها تا اعتراض خبرنگاران

گلی که برابر فجر به ثمر رساندیم آفساید نبود
سرمربی تیم چادرملو اردکان یزد نیز در نشست خبری پایان بازی با فجر سپاسی اعلام کرد: موقعیت های خوبی داشتیم که استفاده نکردیم البته گل هم زدیم که آفساید اعلام شد، فیلم بازی را که دیدم افساید نبود امیدوارم اشتباه کرده باشم.
سعید اخباری افزود: طبیعی بود تیمی که برد نداشته تحت فشار باشد و بازی را نگه دارد، شاید اگر ما هم بودیم همین کار را می کردیم.
وی اضافه کرد: به نگرفتن یک ضربه پنالتی هم به سود ما مشکوک هستیم هر چند داور وسط قضاوت خوبی داشت، اما کمک داور مقابل نیمکت ما در جریان بازی تمرکز لازم نداشت برای همین هم اعتراض کردیم و وقت های تلف شده هم به نظرم درست نبود.
اخباری ادامه داد: ما یک تیم نوپا داریم که دیر تشکیل شده باید هفته به هفته کار کنیم اما به نظرم نتیجه مساوی برابر فجر عادلانه تر بود هر چند این اتفاق نیفتاد.
اعتراض خبرنگاران
به هنگام برگزاری کنفرانس خبری سر مربی تیم فجر شهید سپاسی چندین افراد غیرعادی در سالن حضور داشتند که با اعتراض خبرنگاران روبرو شدند و معلوم نشد با اجازه چه کسانی وارد سالن کنفرانس شدند.
مهدی رجب زاده سرمربی تیم فجر هم گفت: این افراد قصد داشتند بعد از بازی وارد رختکن ما شوند که این اجازه را به آنها ندادیم.

دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و چادر ملو اردکان یزد شامگاه سه شنبه در هفته چهارم مسابقات فوتبال دسته یک کشور (جام آزادگان) در ورزشگاه حافظیه شیراز با نتیجه ۲ بر صفر به سود فجر پایان یافت.
با پایان یافتن هفته چهارم تیم فجر شهید سپاسی با ۶ امتیاز به رده ششم جدول صعود کرد و تیم چادر ملو هم با ۵ امتیاز در جایگاه دهم ایستاد.

در مسابقات فوتبال لیگ دسته یک ۱۸ تیم شرکت دارند که پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول به لیگ برتر دوره بیست و سوم راه می یایند و سه تیم انتهای جدول راهی دسته دوم می شوند.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.