بیش از ۹۸ درصد از نانوایی‌های استان اصفهان به کارتخوان هوشمند مجهز شدند

امید شریفی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه فعالیت نصب دستگاه‌ها در روزهای اخیر استمرار پیدا کرده است، اظهار داشت: حدود ۲ درصد باقیمانده هم به‌دلیل وجود مسائل و مشکلات حقوقی تاکنون کارتخوان هوشمند در آنها نصب نشده است.

وی ادامه داد: می توانیم ادعا کنیم که کلیه واحدهای نانوایی استان که مشکل پروانه یا موارد صنفی دیگری نداشتند به دستگاه کارتخوان هوشمند تجهیز شدند و گام اول اجرای این طرح بطور کامل و با دقت و کیفیت بالایی در استان انجام شده است.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با قدردانی از واحدهای صنفی نانوایی برای مشارکت مطلوب در اجرای طرح، افزود:موفقیت در گام اول اجرای طرح نصب کارتخوان هوشمند در استان به‌دلیل همکاری واحدهای نانوایی محقق شده است.

وی اضافه کرد: تعداد معدودی از واحدهای نانوایی در این زمینه مرتکب تخلف می شوند و از دستگاه‌های کارتخوان دیگری استفاده می‌کنند که به این واحدها تاکید می کنیم که از دستگاه‌های کارتخوانی که برای آنها نصب و تعریف شده استفاده کنند.

شریفی خاطرنشان کرد: بخشی از همکاری نکردن واحدهای نانوایی به‌دلیل نا آشنایی با نوع کارکرد دستگاه است که این موضوع هم بطور متناوب و مستمر توسط تیم های آموزشی سازمان جهاد کشاورزی به واحدهای صنفی نانوایی استان ارائه می شود.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.