لیگ دسته یک کشور/ جشنواره گل شهرداری همدان مقابل امیدوحدت خراسان

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دیدار که شامگاه سه شنبه با حضور بیش از ۵۰۰ تماشاگر به میزبانی ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج همدان برگزار شد،تیم شهرداری با نتیجه هفت بر صفر مقابل امیدوحدت خراسان به برتری رسید.

گل‌های شهرداری همدان در این دیدار را مسعود رمضانی(۲گل)، آرمین طلایی منش (۲گل)، امیرحسین امیری، محمد شادکام و مهدی خلج به ثمر رساندند و تیم امید وحدت خراسان حتی یک موقعیت هم نداشت.

قضاوت این بازی برعهده ابراهیم خاجانی با کمک حمیدرضا صحرایی، هادی ابراهیمی بود؛ ضمن اینکه علیرضا رجبلو ناظر داوری این مسابقه را برعهده داشت.

تیم شهرداری همدان با ترکیب امیررضا حسن پور، حسین کاظمی، رامین آقالو، علی آقامحمدی، محمد بیرانوند، مهدی خلج، مسعود رمضانی، امیرحسین امیری، مرتضی کرمی، آرمین طلایی منش و محمد شادکام در این بازی حضور یافت.

ترکیب تیم امید وحدت خراسان را متین اصل دار، سینا مروی، مسعود هژبری، محمد عرفان برهان، علیرضا خادری، سلمان سید، شایان جلالی راد، فرزان مالکی نژاد، ایمان فرهمند، پیمان قنبری و علیرضا طاهری تشکیل دادند.

شاگردان احمد جمشیدیان در این بازی یک طرفه به تمرین گلزنی پرداختند هر چند این تیم موقعیت های پرشماری را نیز از دست داد.

جمشیدیان در این مسابقه از بازیکنانی که در سه هفته قبل کمتر فرصت حضور در بازی را پیدا کردند، استفاده کرد و چند مهره کلیدی این تیم نیز به استراحت پرداختند.

سرمربی شهرداری همدان در حالیکه نیمه نخست از کنار زمین به هدایت بازیکنانش پرداخت اما در نیمه دوم روی نیمکت نشست تا علی قربانی دستیار اول او دقایق باقی مانده را ایستاده از کنار زمین نظاره گر باشد.

امیدوحدت خراسان تنها با ۱۴ بازیکن در این بازی حضور یافته بود و با چهار شکست در انتهای جدول لیگ یک باقی ماند.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.