خرید میز پینگ پونگ آپارتمانی همدان با کیفیت بالا

از گذشته تا به امروز ورزش در میان مردم طرفداران زیادی را جذب کرده است که از رشته های مختلفی مانند: فوتبال، والیبال، پینگ پونگ و غیره تشکیل شده که یکی از رشته های مورد استقبال پینگ پونگ است که میز آن از مدلهایی مانند آپارتمانی تاشو ضد آب ساخته شده است. این بازی از دو یا چهار بازیکن تشکیل می شود که هر یک از آنها از یک راکت برخوردار هستند که با استفاده از آن به توپ ضربه می زنند. میزهای پینگ پونگ از قسمتهایی مانند: صفحه، تور، توپ، چرخ، پایه میز و غیره تشکیل شده است.

پینگ پونگ یکی از ورزشهایی است که روی میز صورت می گیرد که در وسط این میز تور قرار دارد و برای این که این ورزش را انجام دهند باید فرد یا حریف آن، زدن توپ را با شرایط بازی پیش بروند و شما می توانید در سایت بزرگ آراد برندینگ انواع این محصولات را مشاهده نمایید. اگر دقت کرده باشید افراد برای این که پینگ پونگ را انجام دهند باید روی میز صورت بگیرد که به صورتهای مختلفی مانند آپارتمانی، تاشو و غیره ساخته شده است که می توان در بوستانها، حیاط هم استفاده کرد.

میز پینگ پونگ آپارتمانی یا مینی برای مسافرت و آپارتمان مناسب می باشد و برای مسابقات از این نوع میز استفاده نمی کنند و از میزهای پینگ پونگ بزرگ تری استفاده می کنند.

میزهایی که برای معلولین ساخته می شود باید به این گونه باشد که میز متناسب با ویلچر برقی ساخته شود تا این افراد به آسانی بتوانند در مقابل ضربه های حریف از خود واکنش دهند.

نکته: ضخامتی که برای میزهای پینگ پونگ به کار می رود متنوع می باشد اما اگر این میزها ضخامت بیشتری داشته باشند برگشت توپ هم بیشتر می باشد.

میزهای پینگ پونگ برای استخر هم ساخته شده است و افراد که دوست دارند در استخر یا دریا این بازی را امتحان کنند می توانند استفاده کنند و لذت ببرند و این میز در مقابل آب از مقاومت بالایی برخوردار است.

خرید میز پینگ پونگ آپارتمانی

تفاوت پینگ پونگ با تنیس روی میز در این می باشد که در پینگ پونگ توپ باید بعد از این که به زمین خورد برگشت داده شود ولی تنیس روی میز قبل از این که توپ به زمین بخورد باید برگشت داده شود و اگر شما هم خواستار خرید میز پینگ پونگ آپارتمانی می باشید، کافیست از این سایت بازدید نمایید.

میز پینگ پونگ و راکت و توپ آن از تنیس کوچک تر است و همچنین راکتی که برای پینگ پونگ تولید می شود در یک سایز می باشد ولی در تنیس روی میز در سایزهای گوناگونی تشکیل شده است.

میز پینگ پونگ همچون فوتبال دستی حرفه ای از استیل و شیشه و جنسهای دیگر ساخته شده است که در مقابل رطوبت و آب و هوا از استحکام بالایی برخوردار است.

انواع میزهای پینگ پونگ شامل:میزهای مینی، سالن برای مسابقات، فضای باز، بدون پایه و مخصوص معلولین می باشد.

بعضی از میزهای پینگ پونگ به صورت حرفه ای ساخته شده اند که با توجه به سلیقه می توان آن را تهیه کرد که در مدلهای چهار و هشت چرخ می باشند.

صفحه: که این قسمت از بخش اصلی یک میز می باشد چرا که اگر نباشد نمی توان روی آن بازی کرد و این صفحه ها در مقابل رطوبت مقاوم می باشند.

چرخ میز: این قسمت اغلب از چهار چرخ آن مورد استفاده قرار می گیرد ولی از تعداد بیشتری هم ساخته شده است و به دلیل این که چرخی هستند و ثابت نیستند می توان آنها را در هر کجا که مد نظر است جا به جا کنید.

تور: این قسمت برای این که میز را از وسط جدا کند به روی میز قرار می گیرد و افراد با توجه به آن برنده یا بازنده می شوند.

راکت: راکت باید از استحکام بالایی برخوردار باشد که از لایه چسبانکی که در میان راکت می باشد و همچنین از چوب تشکیل شده است.

میز پینگ پونگ همدان

جالب است این نکته را بدانید که اگر می خواهید میز پینگ پونگ همدان را در منزلتان و یا ویلا خود قرار دهید حتما باید در فضای بسته باشد و هیچگاه زیر نور خورشید قرار نگیرد زیرا تابش مستقیم نور خورشید باعث می شود که از حالت اولیه و استانداردش خارج شود و کمی خمیدگی بر روی آن ایجاد گردد و یا اجزای میز از یکدیگر فاصله بگیرند و جدا شوند نکته ای که بسیار مهم است این می باشد که شما حتی میزهایی را که مخصوص فضای باز نیز هستند را باید در زمانی که مورد استفاده قرار نمی دهید جمع کرده و در گوشه ای بگذارید این به طول عمر و دوام میزتان بسیار کمک می کند.

خرید میز پینگ پونگ آپارتمانی همدان با کیفیت بالا

از دیگر ویژگی میزهای داخل محیط بسته این می باشد که وزن سبک تری به نسبت میزهای فضای باز دارند و نباید در محیطهای باز قرار گیرند زیرا در هنگام وزش باد ممکن است تکون خورده و جا به جا شوند.

** محتوای این مطلب تبلیغاتی است و ایرنا مسئولیتی درباره آن ندارد.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.