حماس: استفاده رژیم صهیونیستی از پهپادهای مسلح اقدامی مجرمانه است

به گزارش ایرنا از خبرگزاری شهاب فلسطین، «عبداللطیف القانوع» گفت: استفاده از چنین پهپادهایی در کرانه باختری، اقدامی تنش‌زا و مجرمانه خطرناک است.

وی افزود: استفاده از این پهپادها بیانگر میزان وحشت و شکست سران این رژیم در برابر عملیات‌های جوانان مقاومت و مقابله مستمر با یورش‌های آنان به روستاها، شهرها و اردوگاه های کرانه باختری است.

سخنگوی حماس اضافه کرد، این اقدام صهیونیست‌ها، تلاش مذبوحانه‌ای است که نخواهد توانست شعله درگیری با سربازان و شهرک‌نشینان این رژیم را خاموش کند و تمامی ابزارهای قتل و ترور که اسرائیل علیه ملت ما استفاده می‌کند، هیچ امنیتی برای آن به همراه نخواهد داشت.

القانوع هشدار داد که این پهپادها باعث نخواهد شد که این رژیم بتواند با تداوم جنگ علیه سرزمین و مقدسات فلسطین، به اهداف پلید خود دست یابد.

وی در پایان از ملت فلسطین خواست که به ایستادگی و مقابله با رژیم اشغالگر ادامه دهند تا آن را از خاک خود بیرون برانند و حقوق مشروع خود را پس بگیرند.

رژیم صهیونیستی هم اکنون به شدت نسبت به متشنج شدن اوضاع در کرانه باختری در ترس و وحشت بسر می‌برد و برای به کنترل درآوردن اوضاع در منطقه تمام تلاش خود را می‌کند.

در همین خصوص بنی گانتس وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی پنجشنبه گذشته اظهار داشت که این رژیم به حملات خود علیه کرانه باختری شدت خواهد بخشید و شمار نیروهایش را در این منطقه افزایش خواهد داد.ش

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.