حضور سرزده و شبانه استاندار قم در قرارگاه مردمی اربعین

به گزارش ایرنا، سید محمد تقی شاهچراغی بامداد چهارشنبه با حضور در قرارگاه مردمی اربعین استان قم در صحن امام حسن عسکری (ع) مسجد مقدس جمکران از روند اجرایی و خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید، با اشاره به اینکه قرارگاه مردمی اربعین از سال ۱۳۹۵ فعال شده است، گفت: خادمان این قرارگاه، عاشقان سیدالشهداء (ع) و سفر به کربلای معلی هستند، اما برای خدمت‌گزاری به زائران در قم مانده‌اند و صادقانه و خالصانه در این قرارگاه مردمی فعالیت می‌کنند.

استاندار قم عنوان کرد: اساسا اربعین را مردم مدیریت می‌کنند و سازمان‌ها و دستگاه‌ها بستر فعالیت و خدمت به زوار امام حسین (علیه‌السلام) را فراهم می‌کنند.

وی ادامه داد: خدارا شاکریم که چنین مردم عاشق و پای‌ کار در رکاب سیدالشهداء (ع) داریم؛ امسال نیز شاهد حضور پرشور مردم در برپایی موکب‌های خدمت‌گزاری به زائران اربعین حسینی هستیم.

شاهچراغی در پایان خاطرنشان کرد: اقدامات و فعالیت‌های قرارگاه مردمی اربعین استان قم بسیار شایسته است و همینجا ما نیز به نوبه خود از همه خادمان و زحمت‌کشان در این قرارگاه، تشکر و قدردانی می‌کنیم.

قرارگاه مردمی اربعین از ۱۱ شهریورماه در صحن امام حسن عسکری (ع) مسجد مقدس جمکران برپاشده و تا پنج مهرماه نیز این خدمت‌رسانی‌ها ادامه خواهد داشت.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.