کامرانی‌فر: تنها بودیم اما نگذاشتیم کاری روی زمین بماند/ هیئت‌رئیسه دبیرکل جدید را معرفی می‌کند

تهران- ایرنا- دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال پس از کناره‌گیری از این پست، گفت: در این مدت که حضور داشتم، هیئت‌رئیسه کامل نبود و تنها بودیم و کارهای فدراسیون روی دوش من بود.

به گزارش ایرنا، حسن کامرانی‌فر دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال ظهر امروز (چهارشنبه) پس از ترک جلسه هیئت‌رئیسه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیاز به این بود که شرایط فدراسیون مشخص شود و دیروز هم با مشارکت اعضای مجمع و اتفاقی خوبی که افتاد، رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه مشخص شدند و در ادامه روزهای خوبی برای فوتبال خواهیم دید. جام‌جهانی در پیش داریم و همه باید برای خوشحالی مردم تلاش کنیم. مدیریت جدید و مدیرانی که از قبل هستند، کنار هم اتفاقاتی خوبی را رقم خواهند زد.

کامرانی‌فر افزود: در این مدت هیئت‌رئیسه کامل نبود وتنها بودیم و کارهای فدراسیون روی دوش دبیرکل بود. در این مسیر تلاش کردیم اتفاق‌های خوبی برای فوتبال رقم بزنیم و سختی‌های زیادی هم در این مسیر تحمل کردیم. خیلی‌ها کمک کردند و سعی کردیم کاری در فدراسیون روی زمین نماند.

دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: الان هم با توجه به جلسه هیئت‌رئیسه، دبیرکل جدید را معرفی خواهند کرد. من کناره‌گیری خودم را به رسم و قوانین اعلام کردم و هر کسی که بیاید برای موفقیت فوتبال تلاش خواهد کرد.

وی تاکید کرد: همه دست به دست هم و با همدلی و نیت خوب باید کنار هم باشیم و برای موفقیت تیم ملی در جام جهانی تلاش کنیم. همه تلاش می‌کنیم تا جامعه‌ای شاد داشته باشیم و فوتبال در این قضیه خیلی می‌تواند تاثیرگذار باشد. قطعا روزهای خوبی برای فوتبال خواهد آمد. خیلی‌ها در این مدت به من کمک کردند و از همه آن‌ها ممنونم.

کامرانی‌فر در ادامه در پاسخ به این سوال که قبل از مجمع گفتید که شرمنده مردم هستم، الان چه نظر دارید، خاطرنشان کرد: آن مسئله برای قبل از مجمع بود و الان مجمع برگزار شد و همه الان باید کنار هم برای موفقیت فوتبال تلاش کنیم.

دبیرکل سابقه فدراسیون فوتبال درباره اینکه منصور قنبرزاده نائب رئیس دوم فدراسیون فوتبال استعفای شما را احساسی اعلام کرده است، گفت: تیم جدید باید این اختیار را داشته باشد که دبیرکل مورد نظرشان را معرفی کنند.

وی با اشاره به دوران حضورش به عنوان دبیرکل گفت: سال سختی بود، سه مجمع سخت را برگزار کردیم و خوشحالم که همه این مجامع تائید شد. تلاش کردم از فوتبال صیانت کنم. تجربه سخت اما خیلی خوبی برای من بود. اگر کوتاهی برای من بوده و اگر خوبی بوده برای همکارانم در داخل فدراسیون بوده است و از همه آنها تشکر می‌کنم. آنها کنارم بودند و صادقانه کمک کردند و مطمئنا روزهای خوب برای فوتبال خواهیم دید.

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا در جریان اعلام لغو مجمع بازی خورده است، تاکید کرد: من بازی نخوردم، تصمیمی گرفتم که باید می‌گرفتم. تصمیم من شخصی بود و با توجه به مسائلی بود که به من رسیده بود. پس از آن بالاترین مقام فدراسیون که هیئت‌رئیسه است، تصمیم بر برگزاری مجمع گرفت و من به عنوان دبیرکل مسئول مصوبات هیئت‌رئیسه هستم و به همین خاطر آن را اجرا کردم.

کامرانی‌فر درباره اینکه آیا صورت جلسه مجمع را امضا کرده است، گفت: صورت جلسه مجمع را امضا کردم. به رای اعضای مجمع کاملا احترام می‌گذارم و تصمیمی که گرفتم قبل از آن بود. رای اعضای مجمع به عنوان بالاترین مقام فوتبال برای همه قابل اجرا است. هر فردی در فوتبال هست باید بداند که مجمع بالاترین رکن فوتبال است و من به عنوان دبیرکل خودم را موظف می‌دانم که هم رعایت کنم و در زمانی که بودم مصوبات مجمع اجرا کنم.

ادامه دارد…

 • کناره‌گیری کامرانی‌فر از دبیرکلی فدراسیون فوتبال

  کناره‌گیری کامرانی‌فر از دبیرکلی فدراسیون فوتبال

  تهران- ایرنا- دبیرکل فدراسیون فوتبال از سمت خود در فدراسیون فوتبال کناره‌گیری کرد.

 • براتی: تصمیم کامرانی‌فر قانونی نبود

  براتی: تصمیم کامرانی‌فر قانونی نبود

  تهران- ایرنا- عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: «حسن کامرانی‌فر» مستنداتی را برای لغو مجمع…

 • کامرانی‌فر: در آینده خیلی از مسایل مشخص می‌شود

  کامرانی‌فر: در آینده خیلی از مسایل مشخص می‌شود

  تهران- ایرنا- دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به دستور لغو مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال…

 • کناره‌گیری کامرانی‌فر از دبیرکلی فدراسیون فوتبال

  کناره‌گیری کامرانی‌فر از دبیرکلی فدراسیون فوتبال

  تهران- ایرنا- دبیرکل فدراسیون فوتبال از سمت خود در فدراسیون فوتبال…

 • پاسخ باقری به منتقدان: تنها ۵ نفر برای رکوردگیری زنان اعلام آمادگی کردند

  پاسخ باقری به منتقدان: تنها ۵ نفر برای رکوردگیری زنان اعلام آمادگی کردند

  تهران- ایرنا- مدیر تیم‌های ملی وزنه‌برداری در آستانه برگزاری نخستین…

 • آقای مدیر یادت رفت چه کسی جام باشگاه‌های فوتسال آسیا را لغو کرد؟

  آقای مدیر یادت رفت چه کسی جام باشگاه‌های فوتسال آسیا را لغو کرد؟

  تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند اصفهان که انگار فراموش کرده…

 • توضیحات مدیر رسانه‌ای تیم ملی: حضور در سفارت به معنای حضور در لیست نهایی نیست

  توضیحات مدیر رسانه‌ای تیم ملی: حضور در سفارت به معنای حضور در لیست نهایی نیست

  تهران- ایرنا- مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال درباره حضور برخی از ملی‌پوشان…

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.