۶۵۰ میلیارد ریال پروژه هفته دولت در بم افتتاح شد

به گزارش ایرنا، محمد برزنگ سرپرست فرمانداری بم در حاشیه افتتاح این پروژه ها به خبرنگار ایرنا توضیح داد: در بحث پروژه های برق در بخش دهبکری توسعه و اصلاح شبکه فشار ضعیف افتتاح شد.

وی ادامه داد: یک‌هزار و ۲۰ متر شبکه فشار ضعیف احداث و همچنین ۶ هزار و ۳۰ متر نیز شبکه فشار ضعیف اصلاح شده است.
به گفته این مسئول در مجموع هفت هزار و ۵۰ متر شبکه فشار ضعیف در این پروژه قرار داشته است.
برزنگ همچنین با اشاره به پروژه ورزشی بخش دهبکری اظهارداشت: سالن چند منظوره ورزشی شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با یکهزار و۲۵۰ متر زیربنا بهره برداری شد.

۶۵۰ میلیارد ریال پروژه هفته دولت در بم افتتاح شد

سرپرست فرمانداری بم همچنین از افتتاح فاز اول مجتمع خدماتی، تفریحی و گردشگری ۲۲ بهمن بخش دهبکری با هفت میلیارد تومان اعتبار خبر داد.

۶۵۰ میلیارد ریال پروژه هفته دولت در بم افتتاح شد

در مناطق کوهستانی باید پنج برابر بیشتر تلاش کرد
در ادامه بخشدار دهبکری نیز در حاشیه افتتاح پروژه‌های این بخش افزود: به دلیل قرارداشتن در منطقه کوهستانی باید پنج برابر دیگر نقاط تلاش کنیم و سختی کار بیشتر است.

حسن پورباقری توضیح داد: زیرساخت‌های بخش دهبکری نواقص زیادی داشت که در بحث ارتباطات، آب، برق ، کشاورزی و بنیاد مسکن توانستیم با کمک و تعامل خوب روسای ادارات مشکلات زیرساختی را حل کنیم.
وی عنوان کرد: از ۱۸۷ روستای این منطقه تنها ۲۲ روستا آب داشت و اکنون با گذشت سه سال ۱۵۰ روستا آب دارند و مابقی نیز در حال آبرسانی هستند.

پوربافری گفت: چهار هزار و ۸۰۰ متر تنها در یک روستا شبکه آبرسانی انجام شده است.
بخشدار دهبکری خاطر نشان کرد:امیدواریم با تکمیل هر چه سریعتر پروژه گازرسانی، کلنگ آن نیز به زمین زده و گازرسانی به روستاهای این بخش عملیاتی شود.

بم در شرق استان کرمان قرار دارد.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.