۲۷ سری جهیزیه به زوج‌های جوان کمیجان اهدا شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرزاد مخلص الائمه روز سه شنبه در آیین اهدای جهیزیه به زوج های جوان کمیجان، افزود: اهدای ۱۶۰ سری جهیزیه کامل به زوج‌های جوان کمیجان در دستور کار کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی است که امروز ۲۷ سری از آنها تحویل و بقیه این جهیزیه ها بعد سفر به زوج‌های جوان شهرستان اهدا می‌شود.

وی ادامه داد: ۷۷۰ طرح عمرانی و اقتصادی همزمان با هفته دولت در استان مرکزی در حال بهره برداری است که ۶۶ طرح از مجموع این طرح ها مربوط به شهرستان کمیحان است.

استاندار مرکزی گفت: ۷۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای این طرح‌ها هزینه شده و با بهره برداری از این طرح‌ها برای ۲۵۰ نفر اشتغال ایجاد شده‌ است.

نماینده بنیاد علوی در استان مرکزی گفت: ساخت، تعمیر و تکمیل ۶۸۵ واحد مسکونی در میلاجرد در دستور کار بنیاد مستضعفان بود که در مرحله نخست ۳۸۵ واحد تکمیل شده‌ است.

پرویز عزیزی افزود: بنیاد مستضعفان ۷۰ واحد تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد مسکن دارد که عملیات اجرایی این طرح‌ها مرداد ماه سال گذشته آغاز شد که ۲۴ واحد آنها به زودی تحویل می شود.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی ۱۷۰ واحد مسکن محرومان ۲ ماه گذشته در استان آغاز و با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در حال انجام است.

نماینده بنیاد علوی در استان مرکزی گفت: عملیات اجرایی ۳۰۰ واحد مسکن محرومان و سیل زده توسط این بنیاد هفته آینده در خمین، خنداب و فرمهین آغاز می‌شود.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.