کارمندان نمونه شهرستان ورامین تقدیر شدند 

به گزارش خبرنگار ایرنا ؛ روز سه شنبه با حضور مجید درویشی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ورامین ، مومنی شهردار ورامین ، معاونین فرمانداری شهرستان ، مسئولان ادارات و نهاد ها از کارمندان نمونه و خانواده های شهدای کارمند تقدیر به عمل آمد.

نظارت و بازرسی از عملکرد ادارات شهرستان ورامین به طور نامحسوس انجام می شود

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ورامین در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه ادارات اظهار کرد : وقتی که از دولت اسلامی صحبت به میان می آید معنا و مفهوم اصلی این است که مردم از این دولت رضایت داشته باشند چرا که مردم رکن اصلی هستند و در دولت سیزدهم که مردمی بودن از مولفه های اصلی است باید توجه ویژه ای به آن داشت.

مجید درویشی افزود : دولت سیزدهم مصمم است با تلاش و سرعت بالا عملکرد و مولفه های خود را به شاخصه های دولت نظام اسلامی و رسیدن به تمدن اسلامی برساند چرا که تشکیل دولت اسلامی با شاخصه های مشخص ، مقدمه ای برای رسیدن به تمدن اسلامی است.

وی خاطر نشان کرد : مولفه ها و اصول ارزیابی و ارزشیابی ادارات باید بر اساس نظر و نگاه مردم باشد چرا که رضایت مندی مردم از ادارات و فعالیت های های اداره مهم و قابل توجه است.

معاون استاندار تهران با اشاره به این موضوع که بازرسی ها و نظارت های نامحسوس از ادارات آغاز شده است افزود : علاوه بر بررسی ها و نظارت های قانونی که از عملکرد ادارات و کارمندان انجام می شود ، بازرسی ها و ارزشیابی های نامحسوس از ادارات نیز آغاز شده و عملکرد ها به صورت مستقیم پایش می شود.

فرماندار ویژه ورامین با اشاره به این موضوع که ورامین‌ در مسیر توسعه قرار گرفته‌ خاطر نشان کرد : با آغاز اقدامات و فعالیت ها در حوزه زیرساختی ، شهرستان ورامین در ریل توسعه قرار گرفته‌ است.

وی افزود : تا مدت کوتاهی دیگر ، مناقصه اجرای دو پروژه تعریض دو محور مهم آبباریک – چرمشهر و جوادآباد – ورامین برگزار خواهد که این دو پروژه ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار خواهند داشت همچنین با تامین اعتبار طرح توسعه ای بیمارستان شهید مفتح ورامین ، تا دو سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.