نماینده ولی فقیه استان مرکزی درگذشت آیت الله سیدحسن سعادت مصطفوی را تسلیت گفت

آیت‌الله «قربانعلی دری نجف‌آبادی »در این پیام که نسخه‌ای از آن روز سه‌شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت آورده است: این عالم ربانی استاد برجسته علوم و معارف اهل بیت(ع) و از وفاداران به نظام اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری بودند.

در این پیام آمده است: این عالم وارسته عمر پربرکت خود را صرف تحصیل علم و تدریس نموده و حوزه های علمیه و دانشگاه از جمله دانشگاه امام صادق(ع) نیز از وجود پربرکت آن استاد فرهیخته بهره‌مند شدند و شاگردان با فضیلتی را تربیت نمودند.

امام جمعه اراک در این پیام آورده است: درگذشت این عالم وارسته را به حضرت بقیه الله (عج)،رهبر فرزانه انقلاب، مراجع عالیقدر و حوزه های علمیه و بیت شریف و مکرم بزرگوار، شاگردان و ارادتمندان به آن عالم عارف ربانی تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن بزرگوار، علو درجات، حشر با شهدا و صلحا و برای بازماندگان صبر و اجر و حسن توفیق مسئلت می‌نمایم.

مراسم تشییع این عالم ربانی سه‌شنبه ۸ شهریور از خیابان شهید باهنر، ضلع شمالی کاخ نیاوران، تکیه نیاوران به سمت امامزاده عبدالله شهرری برگزار خواهد شد.

آیت الله سید حسن سعادت مصطفوی از علمای تهران، اساتید برجسته فلسفه اسلامی و استاد تمام دانشگاه امام صادق (علیه السلام)، پس از تحمل یک دوره بیماری ششم شهریورماه دارفانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.