ماجدی: هر سرمربی دیگری جز اسکوچیچ بیاید، امضای من پای آن نخواهد بود

به گزارش ایرنا، میرشاد ماجدی پس از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: انتخابات بسیار خوب برگزار شد و اعضای مجمع با منطق، فکر و اعتقاد قلبی آرای خود را به صندوق انداختند و یک بار دیگر مهدی تاج به عنوان رئیس انتخاب شد. امیدوارم این بار ایشان آورده‌ی خوبی داشته باشد.

وی درباره لغو شبانه انتخابات که به درازا نینجامید، خاطرنشان کرد: خودم هم بعد از دیگران متوجه شدم. با صحبتی که با اعضای هیئت رئیسه انجام شد، مقرر شد در همان زمان خود برگزار شود.

سرپرست سابق فدراسیون فوتبال همچنین گفت: سعی کردم به عنوان کاندیدا از خودم و بقیه محافظت کنم. لذا هیچ دخل و تصرفی در بحث کمیته بدوی نداشتم. امروز به عنوان سرپرست از جایگاه سرپرستی بلند شدم و به صندلی نامزدها رفتم. قرار شده بود یک مجمعی برگزار شود و نماینده‌های ای‌اف‌سی و فیفا حضور داشتند. حسن کامرانی‌فر یک سری دغدغه‌ها داشت که هنوز هم دارد ولی مجمع برگزار شد.

وی درباره گفته منصور قنبرزاده مبنی بر اختلافاتی که بین او و تاج وجود دارد، تصریح کرد: اگر اختلافات وجود داشته و آقای قنبرزاده گفته باید از خودشان سوال کنید. ما باید همه کمک کنیم؛ نه به مهدی تاج بلکه به فدراسیون فوتبال.

ماجدی درباره سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: نظر من سرمربی تیم ملی دراگان اسکوچیچ است و هر سرمربی دیگری بیاید امضای من پای آن نخواهد بود.

وی درباره وضعیت خودش در فدراسیون بیان داشت: من هم عضو هیئت رئیسه هستم و به کارم ادامه خواهم داد.

ماجدی در پایان گفت: من یکی از نامزدها بودم و درب خروجی و ورودی من در فدراسیون هم با بقیه دوستان سوا بود تا شائبه‌ای به وجود نیاید.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.