عملیات اجرایی ساخت پایگاه امداد و نجات هلال احمر در جوانرود آغاز شد

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه دراین مراسم با گرامیداشت هفته دولت گفت: این پایگاه امداد و نجات جاده ای در زمینی به مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع و زیربنای ۲۵۵ مترمربع با اعتبار۵۰ میلیارد ریال احداث می شود.

دکتر «محمدباقر محمدی» افزود: این پروژه با مشارکت (زمین رایگان ) خیر نیک اندیش «عمر محمدزاده» احداث می شود.

وی اظهار داشت: راه اندازی و گسترش پایگاه های امداد و نجات جاده ای در راستای وظایف بشردوستانه جمعیت هلال احمر در سطح کشور، نقش اثرگذار و حائز اهمیتی در امداد رسانی فوری و به موقع و ارتقای سطح ایمنی جاده ای دارند.

دکتر محمدی یادآور شد: توسعه خدمات امدادی جمعیت هلال احمر در سطح استان در دستور کار این دستگاه قرار دارد بطوری که با ساخت، راه اندازی و تجهیز پایگاه‌های امدادی می‌توان پاسخگویی مناسب و به موقع در حوادث را شاهد باشیم.

فرماندار جوانرود نیز با گرامیداشت هفته دولت گفت: همزمان با هفته دولت ۷۰ پروژه با اعتبار ۷۶میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود که ۱۷ میلیارد تومان از پروژه ها در بخش آغاز عملیات اجرایی است.

«سعدی نقشبندی» افزود: پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها آغاز می شود، باید در بازه زمانی معین به سرانجام برسد.

وی مشارکت مردم را در اجرای پروژه های عمرانی کار ارزشی عنوان کرد و اظهار داشت: این تعامل، همکاری و همراهی با مردم سبب می شود تا ما بتوانیم باوجود کمبود اعتبارات در بسیاری از پروژه های عمرانی با تدبیر و سرعت بیشتری پیش رویم.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

عملیات اجرایی ساخت پایگاه امداد و نجات هلال احمر در جوانرود آغاز شد

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.