عضو مجلس خبرگان رهبری: استکبار جهانی از پیشرفت‌های علمی ایران در هراس است

به گزارش ایرنا، آیت الله علی معلمی روز سه شنبه در مراسم تجلیل از مدیران و کارکنان نمونه شهرستان قائمشهر افزود: استکبار جهانی فشار می آورد که ایران نباید صنایع دفاعی یا موشکی داشته باشد؛ این مسایل بهانه است زیرا آن‌ها از پیشرفت کشورمان ناراحت هستند و همیشه می خواهند تا خودشان تصمیم گیرنده باشند.

وی ادامه داد: با همه خصومت ها و فشارهایی که استکبار علیه ملت ایران وضع کرد اما به حمدالله یکی بعد از دیگری شاهد موفقیت های بزرگ در عرصه های مختلف هستیم که نصیب این ملت شده است.

امام جمعه قائمشهر در ادامه با بیان اینکه انسان همیشه نیاز به اسوه دارد و این امر عنصر تاثیر گذار در جامعه است، گفت: در درجه اول اسوه همه مدیران و کارگزاران دولت، رهبر معظم انقلاب و در درجه بعدی رئیس جمهور است.

آیت الله معلمی با اعلام اینکه همه تلاش شبانه روزی رئیس جمهور را مشاهده می کنیم، افزود: به تبع رئیس جمهور فعال، وزرا هم در حال تلاش و فعالیت برای کشور هستند.

به گفته نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اگر اسوه تداوم داشته باشد جامعه آرامش پیدا می کند و تحمل سختی ها هم آسان می شود.

فرماندار شهرستان قائمشهر نیز در این مراسم با بیان اینکه مدیری که خستگی ناپذیری را سرلوحه کارش قرار دهد پیشرفت حاصل می شود، افزود: با روی کارآمدن دولت رئیسی به عنوان دولت کار و مردمی، مردم هم از ما انتظار دارند تا با کار و تلاش شبانه روزی بتوانیم امید را در دل مردم تزریق کنیم.

جواد مولایی قرا در پایان با اعلام اینکه در هفته دولت ۱۱۷ طرح در سطح این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد، گفت: این طرح ها با اعتباری افزون بر ۲۰۰ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.