ساکت: تیم‌های ایرانی برای رفع تعلیق باید خودشان گام اول را بردارند

به گزارش ایرنا، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان که در مجمع انتخاباتی امروز (سه‌شنبه) به عنوان عضو جدید هیئت رئیسه انتخاب شد، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: انتخابات برآیند نظر اعضای مجمع تحت نظارت کمیته بدوی و نهادهای دیگر نظارتی بود، همه در یک فضای صمیمی حضور پیدا کردند و کاندیداها با عشق خدمت به فوتبال آمده بودند.

ساکت درباره اتفاقات شب گذشته مجمع هم اظهار داشت: اجازه بدهید در این مورد که در حوزه اداری فدراسیون فوتبال است، صحبت نکنم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره انتخاب تاج عنوان داشت: هر کسی که بار مسئولیت را قبول کند، وظیفه‌اش این است در هر پستی برآیند نظر مجمع باشد.

وی درباره انتخابش به عنوان عضو جدید هئیت رئیسه گفت: به عنوان نماینده باشگاه‌ها در هئیت رئیسه وظیفه خودم می‌دانم که ارتباط مستمری با تیم‌ها داشته باشم و نظرات و خواسته‌های آنها را در هیئت رئیسه پیگیری کنم.

ساکت افزود: با توجه به اینکه چند سال رئیس هئیت فوتبال استان و مدیر باشگاه بودم، دغدغه‌ها و مشکلات آنها را می‌دانم و به عنوان نماینده کوچک آنها، مطالباتشان را در هیئت رئیسه پیگیری می‌کنم و ارتباط مستمری با اعضا فراهم خواهم کرد که نظرشان را جویا شوم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در ادامه درباره حل مشکل تیم‌های ایرانی برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: باشگاه‌ها در مرحله اول باید خودشان تلاش کنند، آنچه که در مجوز حرفه‌ای بروز و ظهور می‌کند، اقداماتی است که باشگاه‌ها باید انجام دهند و زیرساخت‌هایی که کنفدراسیون فوتبال آسیا در ۶ محور مشخص کرده را فراهم کنند.

عضو جدید هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون هم باید در این زمینه از تمام ظرفیتش استفاده کند، ظرفیت تاج که در AFC سمت دارند، می‌تواند به این موضوع کمک کند اما گام اول را باید خود باشگاه‌ها بردارند.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.