حیدرپور: نتیجه انتخابات قابل پیش‌بینی بود/ تاج در خصوص کی‌روش با پیشکسوتان مشورت کند

به گزارش ایرنا، اسماعیل حیدرپور روز سه‌شنبه پس از انتخاب مهدی تاج به عنوان ریاست فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: برای اولین بار این اتفاق افتاد که مجمع، نصف شب لغو شد و همه در شوک بودیم. باید به تاج تبریک بگویم و باید به رای مجمع احترام بگذاریم. وی تجربیات خوبی دارد و نایب رئیس ای اف سی است.

وی افزود: فرهنگی را باید برای خود به وجود بیاوریم و روی آن کار کنیم و هر کسی که از ایران در مجامع بین المللی و ای اف سی پست می‌گیرد، حمایت کنیم.

حیدرپور درباره انتخاب احتمالی کی‌روش به‌عنوان سرمربی تیم ملی گفت: تاج چون قبلا مسئولیت فوتبال کشور را برعهده داشت، به خرد جمعی احترام می‌گذارد و قطعا نظر هیات رئیسه را می‌پرسد. تاج باید نظرات خبرگان فوتبال را جویا شود تا بهترین تصمیم را بگیرد و در جام جهانی موفق شویم.

وی یادآور شد: باشگاه شهرخودرو طی صورت جلسه‌ای به امید وحدت واگذار شده و ما از دوستان از جمله فرهاد حمیداوی خواستیم تعهدات انجام و پنجره باز شود. کمترین مبلغ را گرفتیم و حمیداوی امروز در مجمع گفت اگر می‌توانید منتقل کنید ما تیم شما را می‌خواهیم. به خاطر مردم خوب مشهد، حمیداوی که با ما مشکل داشت را کنار می‌گذاریم. او باید دیر یا زود باید از فوتبال برود اما برای شهرخودرو آرزوی موفقیت داریم و امیداوریم به تعهدات عمل کنند و این نقل و انتقالات انجام شود.

مدیرعامل باشگاه شهرخودرو مشهد اضافه کرد: طبق صورت جلسه قرار بود آخر شهریور پنجره نقل و انتقالات باز شود. حساسیت خاصی روی این موضوع داریم. همچنین پرونده ما با باشگاه پرسپولیس تسویه شد.

مهدی تاج، میرشاد ماجدی و عزیزالله محمدی سه نامزد ریاست فدراسیون فوتبال بودند که در نهایت مهدی تاج با ۵۱ رای از ۸۰ رای، به انتخاب مجمع به عنوان رییس فدراسیون انتخاب شد. ماجدی ۲۵ رای و عزیزمحمدی ۴ رای در این انتخابات به دست آوردند.

۸۷ نفر کل اعضای مجمع بودند که ۸۵ نفر از آن‌ها می‌توانستند رای بدهند اما در نهایت ۸۰ نفر رای خود را به صندوق انداختند.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.