جایگاه سیار عرضه سوخت در مرز تمرچین پیرانشهر راه‌اندازی شد

سیدجواد فیض حسینی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: براساس مصوبه اخیر وزارت کشور امسال مرز رسمی تمرچین پیرانشهر به عنوان یکی از مرزهای رسمی کشور جهت تردد زائران اربعین حسینی تعیین شده است.

وی با بیان اینکه همه جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی جنوب آذربایجان غربی در راستای تسهیل در خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی از آمادگی کامل برخوردار است، اضافه کرد: با توجه به هماهنگی صورت گرفته شده با دستگاه های متولی و استانداری آذربایجان غربی، تدابیر و برنامه ریزی های لازم از طرف منطقه میاندوآب جهت تامین زیرساخت ها و سوخت رسانی مطلوب به اتوبوس ها و خودروهای زائران در این مرز رسمی انجام شده است.

حسینی افزود: با توجه به موقعیت خاص منطقه میاندوآب، قرار گرفتن در محور مواصلاتی شمال غرب کشور، مرز مشترک با کشور عراق و عبور سالیانه زائران اربعین حسینی از مسیر محورهای مواصلاتی این منطقه هماهنگی های لازم با روسای نواحی تابعه هشت شهر جنوب استان و متصدیان مجاری عرضه انجام شده است.

مدیر منطقه میاندوآب یادآور شد: در حال حاضر ۱۰۳ باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و سه باب نمازخانه بین راهی شرکتی تحت پوشش این منطقه در جنوب استان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی است.

حسینی افزود: در این راستا با برنامه ریزی های صورت گرفته، کارشناسان کنترل و نظارت این شرکت نیز بر نحوه ارائه و عرضه سوخت توسط جایگاه داران نظارت کامل دارند.

وی همچنین با اشاره به بسیج همه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و ذخیره سازی مطلوب فرآورده های نفتی برای تامین سوخت اتوبوس هایی که از این مسیر تردد می کنند، بیان کرد: کارکنان منطقه، روسای نواحی تابعه و صاحبان مجاری عرضه سوخت در جنوب استان آذربایجان غربی تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا در این ایام خدمت رسانی مطلوبی به زائران حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) را ارایه کنند.

به گزارش ایرنا، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب هشت شهر جنوب آذربایجان‌غربی شامل بوکان، مهاباد، نقده، پیرانشهر، سردشت، میاندوآب، شاهیندژ و تکاب را زیرپوشش دارد.

این شرکت دارای هشت ناحیه مرکزی و ۱۰۲ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی مشتمل بر جایگاه های تک منظوره سوخت مایع، جایگاه های ۲ منظوره سوخت مایع و گاز طبیعی فشرده شده، جایگاه تک منظوره سی‌ان‌جی و ۲۵۳ فروشندگی نفت سفید و نفت‌گاز شهری و روستایی و ۱۸ باب تاسیسات سیلندر پرکنی گاز مایع است.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.