استاندار کرمان: مردم در زمان بحران، نیروهای نظامی را پناه خود می‌دانند

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار در دیدار با جمعی از فرماندهان قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش ضمن تبریک هفته دولت افزود: این توقع به حق و به جایی است، چون مردم عملکرد موفق نیروهای نظامی را در خدمت‌رسانی زمان بحران، امنیتی، دفاعی و غیره دیده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کسی نمی‌تواند به پشتوانه و عملکرد موفق نیروهای نظامی در جمهوری اسلامی نگاه چپ داشته باشد ادامه داد: نظم و صلابت ارتش مثال‌زدنی است و این مهم موجب شده که کمترین حاشیه‌ها را داشته باشد و فعال و پرشور مسیر خود را ادامه دهد.

ظرفیت‌های ارتش در کنار مردم است

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش نیز در این نشست افزود: مجموعه یگان‌های ارتش در منطقه کماکان آماده کمک به دولت مردمی آیت‌الله رییسی هستند.

امیر غلامعلیان گفت: مجموعه ارتش با تمام ظرفیت‌های خود در استان کرمان و سایر نقاط تحت مسئولیت قرارگاه منطقه‌ای در کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و یزد با آمار کامل و امکانات در خدمت است تا در صورت نیاز توانمندی‌های خود را در اختیار بگذارد.

وی تصریح کرد: ظرفیت‌های بی‌نظیر ارتش در حوزه‌های دفاعی، امنیتی و مراقبت از سرحدات مرزی در تمام بحران‌ها کنار مردم است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش، راهبرد ارتش را عمل به شعار "ارتش برای ملت" عنوان کرد و گفت: در کنار ماموریت‌های دفاعی و امنیتی این شعار سرلوحه کار ماست.

وی خاطرنشان کرد: اطمینان قلبی می‌دهیم در کنار ظرفیت‌های دولتی، بازوی قدرتمندی به نام نیروهای مسلح در کنار شما هستند که برای حل معضلات استان کرمان می‌توان روی آن حساب کرد.

امیر غلامعلیان بیان کرد: ارتش انقلابی سه بعدی است، بعد اول آن انضباط معنوی و مادی، بعد دوم دانش و مهارتی و بعد سوم آمادگی مداوم در هر زمان و مکان است.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.