استاندار چهارمحال و بختیاری: کارکرد و رفتار مسوولان از سوی مردم رصد می‌شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، غلامعلی حیدری روز سه‌شنبه همزمان با هفتمین روز هفته دولت در آیین افتتاح، بهره‌برداری و کلنگ‌زنی طرح‌های هفته دولت سال‌جاری شهرستان بروجن تأکید کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با هدف اُمیدآفرینی بین قشرها و گروه‌های مختلف در دستور کار مدیران باشد تا بتوان هجمه‌های سنگین دشمن را کاهش داد.

وی افزود: دولت در یک‌سال اخیر فعالیت‌های گسترده‌ای در سطح بین‌المللی، ملی و استانی انجام داده و باعث ارتقای شاخص‌های مختلف شده است.

حیدری یکی از راهبردهای اساسی دولت را زنده نگه‌داشتن ارزش‌های انقلاب اسلامی اعلام و تصریح کرد: برجسته‌سازی گفتمان انقلاب اسلامی در کنار خدمات قابل ارائه به مردم و تهیه پیوست فرهنگی برای تمامی طرح‌ها مورد توجه همگان باشد.

استاندار چهارمحال و بختیاری نگاه به آموزش و پرورش در دولت کنونی را نگاهی همراه با تفکر ارزشی دانست و اظهار داشت: دولت در یک‌سال اخیر توجه به وضعیت بهداشت، واکسیناسیون گسترده، بیمه شدن پنج میلیون نفر، رتبه‌بندی معلمان، تجارت خارجی و تعاملات جهانی را به‌طور جدی پیگیری و اجرایی کرد.

به گزارش ایرنا، همزمان با هفته دولت سال‌جاری بهره‌برداری از ۳۱۴ طرح با ۱۳ هزار و ۸۳۳ میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال اعتبار و ۶۷۶ نفر اشتغال‌زایی مستقیم در حوزه‌های آموزشی، بهداشت و درمان، خدماتی، دامپروری، زیرساخت، صنعتی، فرهنگی، فضای اداری، کشاورزی، گردشگری، مسکونی و ورزشی چهارمحال و بختیاری بهره‌برداری شد.

بروجن در ۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.