استاندار بوشهر: کنگان نماد وحدت و همدلی است

به گزارش خبرنگار ایرنا، احمد محمدی زاده روز سه شنبه در آئین آغاز عملیات اجرایی ۲۶ پروژه عمرانی با ۱۱۲ میلیاردتومان اعتبار در شهرستان کنگان افزود: مردم کنگان همواره با دریا و دریانوردی مانوس بوده با توجه به ورود صنعت امروز این شهرستان علاوه بر قابلیت بازرگانی و تجارت یک شهرستان صنعتی است.

وی با اشاره به افتتاح و اجرای سه میلیارد دلار پروژه صنعتی با حضور وزیر نفت در روز گذشته اظهار کرد: به طور تقریبی از این میزان سرمایه گذاری در حدود یک میلیارد دلار معادل ۳۰ هزار میلیارد تومان از این سرمایه گذاری در شهرستان کنگان است.

محمدی زاده ادامه داد: افتتاح این پروژه های صنعتی نقش مهمی در رونق، پیشرفت و توسعه شهرستان کنگان دارد.

وی اضافه کرد: افزون بر قابلیت‌های اقتصادی شهرستان کنگان این شهرستان از نعمت کوه و دریا بعنوان یک فرصت طبیعی و بعنوان یک قابلیت مهم گردشگری برخوردار است.

فرماندار کنکان نیز گفت: افزون بر اجرای این شمار پروژه صنعتی در شهرستان کنگان همزمان با هفته دولت ۹۲ پروژه عمرانی نیز با اعتبار ۴۳۲ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

احمد غریبی اضافه کرد: شمار پروژه های هفته دولت شهرستان کنگان از نظر اعتباری ۲۲۴ درصد و از نظر تعداد ۱۵۹ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.