۴۰۰ میلیون ریال طرح عمرانی، کشاورزی و برق‌رسانی در رفسنجان بهره‌برداری شد

علی ملا شفیعی بخشدار کشکوئیه در حاشیه افتتاح این طرح‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: عملیات اجرایی ۲ طرح شامل مخزن تجمیع آب آشامیدنی و نیز ساختمان دهیاری تقی‌آباد با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان آغاز شد.
وی افزود: آسفالت جاده علی‌آباد شهید به مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان از اعتبارات دهیاری و مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از طرح‌های افتتاحی امروز بود.

ملا شفیعی ادامه داد: فاز دوم فرآوری پسته در کشکوئیه نیز با مبلغ ۶ میلیارد تومان با کمک بخش خصوصی و نیز آسفالت شهرک جهاد، خیابان توحید، خیابان ولیعصر ۸ و تامین روشنایی معابر با کمک شهرداری با اعتبار ۵۶۰ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
وی اظهار کرد: همچنین در این روز آسفالت معابر محمودآباد مروج، معابر حسین‌آباد، معابر تقی‌آباد، شریف‌آباد و یوسف‌آباد هم با اعتبار مجموع ۶ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
این مسئول خاطرنشان کرد: آغاز بهره‌برداری از چاه آب آشامیدنی شریف‌آباد که به همراه لوله‌گذاری و بازسازی انشعابات صورت گرفت با اعتبار ۳ و نیم میلیارد تومان از محل شرکت آب و فاضلاب از دیگر طرح ها بود.

بخشدار کشکوئیه رفسنجان بیان کرد: آبیاری زیرسطحی و استخر آب با اعتبار ۳۵۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید و نیز دستگاه پست هوایی و تبدیل چهار کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگه‌دار از محل اعتبارات اداره برق رفسنجان نیز با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال از دیگر افتتاحیه ها به شمار می رود.

وی گفت: در مجموع طرح های افتتاحی و کلنگ زنی امروز در بخش کشکوییه بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان هزینه در بر داشت.
کشکوئیه از توابع رفسنجان دارای بیش‌از ۱۴ هزار نفر جمعیت است.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.