۱۵ پروژه با اعتبار ۵۲ میلیارد تومان در قائمشهر افتتاح و کلنگ‌زنی شد

به گزارش ایرنا، فرماندار شهرستان قائمشهر در آیین بهره‌برداری از طرح‌ها با بیان اینکه ۱۲ طرح با اعتباری افزون بر ۳۶ میلیارد تومان در سطح این شهرستان به بهره‌برداری رسید، گفت: همچنین عملیات اجرایی سه طرح با پیش بینی برآورد ۱۶ میلیارد تومان در سطح این شهرستان آغاز شد.

جواد مولایی قرا، افزود: در کل ۱۵ طرح با اعتبار ۵۲ میلیارد تومان در سطح شهرستان قائمشهر افتتاح و کلنگ زنی شد.

وی با بیان اینکه به مناسبت هفته دولت حفر و تجهیز یک حلقه چاه با دبی ۲۰ لیتر بر ثانیه و طول ۲ کیلومتر و اعتباری افزون بر ۱.۶ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید، گفت: به مناسبت هفته دولت خودرو خط کشی محوری با اعتبار یک میلیارد تومان و اشتغال ۱۵ نفر و همچنین ساختمان ۱۳۷ با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان و اشتغال ۱۰ نفر به بهره‌برداری رسیده است.

فرماندار شهرستان قائمشهر دیگر طرحی که در این هفته به بهره برداری رسید را افتتاح دکل و فیبر نوری سایت بی تی اس همراه اول در روستای افراکتی با اعتبار چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: چهار طرح دکل و فیبر نوری سایت بی تی اس در روستاهای هردورود، جمنان، اسکندرکلا و هنرستان شهید واقفی هر کدام به مبلغ چهار میلیارد و ۵۰۰ تومان به بهره‌برداری رسیده است.

مولایی با بیان اینکه دفتر خدمات سیاحتی و جهانگردی با هزینه ۲۵۰ میلیون تومان و اشتغال ۲ نفر به بهره‌برداری رسید، افزود: افتتاح ساختمان بیمه ایران با هزینه ۱۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و همچنین دفتر رسانه عصر قائم با فعالیت ۲۰ نیروی انسانی به بهره‌بردرای رسید.

وی با اعلام اینکه عملیات اجرایی پارک خبرنگار در فضایی به مساحت سه هزار متر مربع و اعتبار ۶ میلیارد تومان آغاز شد، گفت: همچنین عملیات اجرایی پارک هیرکانی در فضایی به مساحت ۶ هزار متر مربع و اعتباری افزون بر ۶ میلیارد تومان آغاز شد.

فرماندار قائمشهر در پایان از عملیات اجرایی فاز دوم کانال جمع‌آوری هسته مرکزی شهر با اعتبار چهار میلیارد تومان خبر داد.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.