کمپدلی: والیبال زنان برای پیشرفت نیاز به دیدار تدارکاتی دارد

به گزارش ایرنا، الساندرا کمپدلی بعد از شکست سه بر صفر تیم استرالیا برابر ایران در دیدار رده‌بندی جام کنفدراسیون زنان آسیا اظهار کرد: برای شاگردانم بسیار خوشحالم که توانستند مسابقات را با برد مقابل تیم قدرتمندی مثل استرالیا به اتمام برسانند.

وی افزود: استرالیایی‌ها از نظر بدنی و تکنیکی بسیار قوی بودند اما والیبالیست‌های ایران عملکرد خوبی در برابر آن‌ها از خود نشان دادند.

سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران گفت: از مسئولان فدراسیون که شرایط حضورمان در دیدارهای تدارکاتی برون مرزی را فراهم کردند تشکر می‌کنم اما برای رشد، نیاز به مسابقات دوستانه بیشتری داریم.

کمپدلی با اشاره به تاثیر دیدارهای دوستانه خاطرنشان کرد: این دیدارها باعث شد تا امروز برابر استرالیا که سبک اجرای تاکتیک‌های‌شان اروپایی و نزدیک به ماست، عملکرد قابل قبولی به نمایش بگذاریم. فکر می‌کنم در این مسابقات روز به روز یک گام به سمت رشد و پیشرفت برداشتیم. ملی‌پوشان امروز نشان دادند که تیمی آماده برای جنگیدن هستند.

سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران یادآور شد: از اعضای کادرم تشکر ویژه دارم. آن‌ها در همه مراحل کنارم بودند و همیشه من را پشتیبانی کردند. بازیکنان بزرگسال که سال‌هاست در تیم ملی هستند هم به جوانان کمک کردند و باعث رشد آن‌ها شدند.

تیم ملی والیبال زنان ایران پس از شکست سه بر صفر برابر استرالیایی‌ها در آخرین دیدار جام کنفدراسیون زنان آسیا، جایگاه هفتم را به دست آورد.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.