هموار شدن مسیر خدمت‌ به جنوب شرق استان تهران با افتتاح ۲۱۰ طرح عمرانی

به گزارش خبرنگار ایرنا، پس از گذشت یکسال از فعالیت دولت سیزدهم و با همت دولتمردان شهرستان‌های جنوب‌شرق تهران، ۲۱۰ طرح عمرانی، خدماتی و زیرساختی در ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت افتتاح می‌گردد تا علاوه بر فراهم شدن شرایط برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم، کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی در اداره امور مختلف کشور و ایجاد امید و نشاط در جامعه فراهم شود.

این طرح‌ها با اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار میلیارد و ۶۸۹ میلیون ریال اجرا شده و برای صدها نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است.
به گفته فرماندار قرچک، همزمان با هفته دولت ۲۱ طرح عمرانی در این شهرستان افتتاح شده و عملیات اجرایی ۵ طرح دیگر آغاز می‌شود.

علیرضا فاتحی‌نژاد تصریح کرد: این طرح‌ها با اعتباری بالغ بر یکهزار و ۸۸۰ میلیارد و ۶۶۲ میلیون ریال در حوزه‌های شهرداری، آموزش و پرورش، دهیاری، بنیاد مسکن، شرکت توزیع برق، اداره گاز، شهرک صنعتی و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اجرا شده است.

فاتحی‌نژاد گفت: با افتتاح این طرح‌ها برای ۱۴۵ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود.

وی همچنین از آغاز عملیات اجرای پست ۲۰/۶۳ کیلوولت شهرک صنعتی قرچک، آغاز عملیات احداث استخر شهرک یاس، آغاز عملیات احداث مدرسه ۶ کلاسه منطقه باقرآباد، کلنگ‌زنی

دهیاری روستای محمدآباد و آغاز عملیات احداث ساختمان اداری دهیاری قشلاق اول از توابع بخش مرکزی قرچک همزمان با هفته دولت خبر داد.
نماینده دولت در شهرستان قرچک اظهار داشت: برای اجرای این ۵ طرح یکهزار و ۴۹۰ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده و با افتتاح آن‌ها، برای ۲۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ورامین نیز از افتتاح ۵۲ طرح عمرانی در این شهرستان خبر داد.

هموار شدن مسیر خدمت‌ به جنوب شرق استان تهران با افتتاح ۲۱۰ طرح عمرانی

حسین فخاری افزود: ۵۲ پروژه عمرانی و اشتغال زایی در هفته دولت در شهرستان ورامین افتتاح و کلنگ زنی می شود .
به گفته فرماندار پیشوا همزمان با هفته دولت ۴۴ طرح عمرانی و خدماتی در مناطق مختلف شهری و روستایی این شهرستان افتتاح می‌گردد.

ابراهیم تاجیک‌نوری افزود: ۴۴ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۱۲۸ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال و ایجاد ۲۷۶ فرصت شغلی مستقیم در هفته دولت افتتاح می‌شود.
وی گفت: این طرح‌ها در حوزه‌های کشاورزی، آب، برق، مخابرات، گاز، پایش تصویری، طرح‌های روستایی، آموزش و پرورش، ورزش و صنعت اجرا شده است که در روزهای هفته دولت افتتاح می‌شود.

فرماندار شهرستان پاکدشت نیز از افتتاح ۹۳ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد ریال همزمان با هفته دولت خبر داد.

محسن اردستانی گفت: این طرح‌ها در حوزه مدیریت شهری سه شهر پاکدشت، فرون‌آباد و شریف‌آباد، بهزیستی، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاروزی، برق، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مخابرات، گاز، آموزش و پرورش، آب و فاضلاب و بخشداری‌های مرکزی و شریف‌آباد اجرا شده و در هفته دولت افتتاح می‌شود.

شهرستان‌های ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت با جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر در جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.