مجیدی: برای جدایی از استقلال هواداران را در نظر گرفتم

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، فرهاد مجیدی در گفت‌وگو با ابوظبی اسپورت در خصوص شروع مربیگری خود اظهار داشت: در سال آخر بازی در تیم الغرافه، برونو متسو به من پیشنهاد داد تا مربی شوم. چهار سال در لندن کلاس‌های مربیگری را گذراندم. حدود ۸ ماه در باشگاه اسپانیول کار کردم و بعد از آن سرمربی تیم زیر ۲۱ سال ایران شدم. یادم است متسو گفت اگر می‌خواهی مربیگری را شروع کنی، از تیم‌های پایه شروع کن.

وی در خصوص قبول پیشنهاد باشگاه استقلال گفت:‌ مربی استقلال چون در نیم فصل از این تیم جدا شده بود، به من پیشنهاد دادند و برگشتم و خواستم به تیم استقلال کمک کنم. در زندگی این چالش‌ها را خیلی دوست دارم. وقتی مربی استقلال شدم خیلی از هواداران این تیم می‌ترسیدند که نتیجه نگیرم. شروع من در استقلال در بازی‌های لیگ قهرمانان بود که توانستیم الریان را ۵ بر صفر شکست دهیم.

مجیدی عنوان کرد: فکر می‌کنم باشگاه استقلال تجربه بسیار خوبی برای من بود. این تیم هواداران زیادی دارد و شرایط مربیگری در باشگاه‌های بزرگ بسیار سخت است. خیلی دوست داشتم در اسپانیول به مربیگری ادامه دهم ولی چون استقلال به من احتیاج داشت، به این تیم رفتم.

سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال بیان کرد: جدا شدن از استقلال برای من خیلی سخت بود. شب‌های زیادی در این مورد فکر کردم و هواداران را در نظر گرفتم اما فوتبال حرفه‌ای این را می‌طلبد که فضاهای دیگری را تجربه کنید. وقتی با اتحاد کلبا وارد مذاکره شدم، فکر کردم می‌توانم در کشور دیگری یک دریچه جدید روی من باز شود. خیلی خوشحالم که این تیم را انتخاب کردم چون کشور امارات برای من جای جدیدی نیست. خودم و خانواده‌ام در دبی زندگی می‌کنیم و فرزندانم هم در اینجا به دنیا آمدند. از اینکه ادامه مربیگری من در امارات است خوشحالم.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.