لطیفی: مساله اصلی در حوزه انرژی بهره‌وری است

به گزارش ایرنا، میثم لطیفی روز دوشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی پست ۱۳۲/۲۰ کیلوولت کرمان افزود: امیدواریم این پروژه تا پایان شهریور ۱۴۰۴ به بهره‌برداری برسد تا مردم کرمان از آن منتفع شوند.

وی با تاکید بر اهمیت بهروری در حوزه انرژی تصریح کرد: با گام برداشتن در این زمینه در مورد نیازهای واقعی مردم پاسخگو خواهیم بود.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور خاطرنشان کرد: امیدوارم این پروژه عملیات اجرایی پست ۱۳۲/۲۰ کیلو ولت کرمان کمک به افزایش رضایتمندی مردم کند.

عملیات اجرایی پست ۱۳۲/۲۰ کیلو ولت کرمان چهار و همزمان پنج فوق توزیع برق در این استان با اعتبار هشت هزار و ۸۹۷ میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت با حضور رییس سازمان اداری و استخدامی کشور آغاز شد.

به گفته مسئولان برق منطقه‌ای استان کرمان قرار است این پروژه تا پایان شهریور سال ۱۴۰۴ به بهره‌برداری برسد و نقش مهمی در تامین انرژی برق در استان کرمان داشته باشد.

لطیفی با همراهی استاندار کرمان و دیگر مدیران استان در صبح امروز دوشنبه در کنار مزار مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت حضور یافت و با قرائت فاتحه به مقام این شهید ادای احترام کرد.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در ادامه برنامه‌های سفر به کرمان در آیین بهره‌برداری "مدرسه خیرساز مجید مقدمی" شرکت و این مدرسه را نیز افتتاح کرد.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.