شرکت‌های های دانش بنیان قم در اولویت دریافت تسهیلات هستند

روح الله ابراهیمی روز دوشنبه در حاشیه رونمایی از محصولات دانش بنیان استان قم در گفت و گو با خبرنگاران مطرح کرد: در خصوص واگذاری برای شرکت های دانش بنیان، ما پرداخت نقدی را به حداقل رسانده ایم.

وی افزود: ۱۰ درصد پرداخت نقدی قیمت زمین و بازپرداخت ۴۲ تا ۴۸ ماهه همراه با شش ماه تنفس برای شرکت های دانش بنیان پیش بینی شده است.

وی گفت: برای شرکت های دانش بنیان در شهرک های صنعتی بدون هیچ گونه محدودیتی زمین واگذار می کنیم؛ همچنین کارگاه های آماده با دریافت حداقل ۲۰ درصد مبلغ نقدی کارگاه و مابقی طی اقساط ۲۱ ماهه بدون محدودیت در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار می گیرد و در بین شرکت های مراجعه کننده، اولویت با دانش بنیانهاست.

ابراهیمی تصریح کرد: واحدهای اجاره ای بر اساس نرخ کارشناسی با حداقل قیمت به صورت اجاره در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار می گیرد.

وی ادامه داد: در خصوص خدمات حمایتی در صنایع کوچک، بدون هیچ گونه محدودیتی تمامی خدمات اعم از شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی، دوره های آموزشی، تشخیص نیاز فناورانه و تمامی درخواست های ما از صنایع کوچک بدون هیچ گونه محدودیتی در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار می گیرد.

وی یادآور شد: حدود ۱۰ شرکت با مجوز دانش بنیان در شهرک های صنعتی قم مستقر هستند که عمدتا محل استقرار آن ها در شهرک شکوهیه است.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: در خصوص پرداخت وام اولویت معرفی واحدهای صنعتی با شرکت های دانش بنیان است.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.