زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای گورناگ سرباز افتتاح و بهره‌برداری شد

فرماندار سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال با زیربنای یکهزار و ۵۰۰ مترمربع و با اعتبار هزینه شده یک میلیارد تومان از محل اعتبارات مصوبات سفر ریاست جمهور در سال ۱۴۰۰ شروع شده است که امروز به مناسبت گرامیداشت هفته دولت افتتاح و بهره برداری شد.

فرامرز دانش افزود: با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال جمعیتی بالغ بر سه هزار نفر در قالب ۳۷۰ خانوار و حدود هفت روستا توابع بخش کیشکور شهرستان سرباز از این پروژه ورزشی بهره‌مند خواهند شد.

وی گفت: افتتاح اینگونه پروژه ورزشی فرصت مناسبی برای برگزاری مسابقات مختلف ورزشی بوسیله ورزشکاران و فوتبال دوستان این منطقه فراهم می کند.

فرماندار سرباز همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر تصریح کرد: یکی از نکات حائز اهمیت و دستاوردهای خوب نظام وجود نیروهای نظامی و انتظامی است که می توان گفت این بخش جدایی ناپذیر از مجموعه دولت در ایجاد نظم و امنیت اجتماعی تلاش خوبی می کنند.

وی بیان کرد: "اتکاء به حمایت مردم" لازمه دستیابی به اهداف و رسیدن به قله های متعالی پیشرفت کشور است که الحمدالله این حمایت در کشور بویژه این استان و شهرستان سرباز ملموس است.

فرماندار سرباز افزود: شهیدان رجایی و باهنر از فرصت خدمتگزاری به مردم به شایستگی بهره بردند، باشد که همه خدمتگزاران و دلسوزان نظام و انقلاب اسلامی با تاسی به این ۲ اسوه شهادت، ایمان و خدمت خالصانه و با الهام از رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی) و پشتوانه عظیم مردمی، با مغتنم شمردن فرصت خدمت، ضمن خنثی سازی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی، با عزمی راسخ در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی، رفاه و سربلندی مردم شریف ایران تلاش کنند.

دانش ادامه داد: فرمانده انتظامی در سرباز در برقراری و تامین نظم و امنیت عمومی و همچنین برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی خوب عمل کرده که جا دارد تقدیر و تشکر شود و موفقیت روز افزون سبزپوشان ناجا را برای ایجاد نظم و آرامش و آسایش در جامعه قدردان باشیم.

وی کارمندان خدوم و وظیفه شناس را نیز یکی از رکن‌های توسعه شهرستانهای محروم نظیر سرباز عنوان و خاطرنشان کرد: باید رفتار و منش شهیدان رجایی وباهنر را کارمندان سرلوحه کار خود قرار دهند تا رضایت مردم و خداوند را به دست آورند.

وی با بیان اینکه کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی پاسخگوی مردم باشند و کار را به نحو احسن و با کیفیت انجام دهند، اظهار داشت: احساس مسئولیت و ارائه خدمات صادقانه باید در اولویت کارمندان قرار گیرد.

وی اظهار داشت: شاخصه های یک کارمند نمونه و وظیفه شناس، صبر وشکیبایی، راستی و صداقت، رضایت مندی و وفا، دانایی و علم و بردباری است و بی طرفی باید در سرلوحه کار باشد تا بروکراسی های اضافی اداری برای منفعت اجتماعی کاهش یابد.

فرماندار سرباز ادامه داد: هماهنگی و ارتباط مستمر را کارمندان بین واحدهای اداری برقرار و آینده نگری را در تفکرات خویش قرار دهند و این خود باعث توسعه شاخص‌های شهرستان می‌شود.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.