حریفان تنها نماینده گیلان در مسابقات والیبال لیگ دسته اول کشور مشخص شد

رئیس هیات والیبال شهرستان بندرانزلی عصر دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: قرعه‌کشی سی و یکمین دوره رقابتهای والیبال لیگ دسته اول مردان کشور انجام شد که تیمهای حاضر در این دوره از مسابقات در ۲ گروه قرار گرفتند.

یعقوب اسکافی افزود: با توجه به قرعه‌کشی انجام شده، تیم والیبال طلوع سپید بندرانزلی در گروه اول این مسابقات قرار گرفت. این رقابتها در هر گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: بر اساس قرعه‌کشی انجام شده، تیم والیبال طلوع سپید بندرانزلی که تنها نماینده گیلان در این مسابقات است در گروه اول باید به مصاف تیمهای مقاومت بسیج، تیم ملی نوجوانان، نصر امید، توپکا، مس سونگون، کندوان شمال نور، زرین اسکان میاندوآب، عقاب نهاجا و ملوان تهران برود.

وی ادامه داد: در پایان دور مقدماتی چهار تیم از هر گروه به مرحله دوم صعود و پس از آن به صورت حذفی با هم دیدار می کنند که امیدواریم تیم والیبال طلوع سپید بندر انزلی نیز با موفقیت در مرحله مقدماتی حضور یافته و به دور حذفی راه یابد.

رئیس هیات والیبال شهرستان بندرانزلی با اشاره به تاریخ دقیق شروع مسابقات خاطرنشان کرد: سی‌ و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان ایران از روز جمعه ۲۵ شهریور ماه آغاز می‌شود که طلوع سپید بندرانزلی نیز با تیمی جوان و مستعد و با سرمربیگری قاسم شیرتری در این رقابتها حضور خواهد یافت.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.