تصفیه خانه فاضلاب منطقه ویژه اقتصادی ازنا بهره برداری شد

به گزارش ایرنا ، طرح تصفیه خانه فاضلاب منطقه ویژه اقتصادی ازنا با ظرفیت تصفیه ۶۰۰ مترمکعب و ۱۴۴ میلیارد ریال اعتبار ساخته شده است.

استاندار لرستان در آیین افتتاح این طرح گفت: ماموریت دولت ایجاد زیرساخت، رفع موانع سرمایه گذاران، پرداخت تسهیلات و ایجاد شرایط جذب سرمایه‌گذار است.

فرهاد زیویار اظهار دشت: ۴۳۲ طرح عمرانی و اقتصادی با ۲ هزار و ۵۹۶ میلیارد تومان، هفته دولت امسال در استان کلنگ زنی یا بهره‌برداری می‌ شود که ۳۴۳ طرح با یکهزار و ۳۴۶ میلیارد تومان اعتبار و ۲۴۶ نفر اشتغالزایی در حوزه عمرانی است.

به گفته وی همچنین ۱۲۶ طرح در حوزه اقتصادی با یکهزار و ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار و سه هزار و ۳۴۳ نفر اشتغالزایی در این مدت افتتاح یا کلنگ زنی می شود.

کلنگ زنی طرح تولید کاغذ از سنگ در ازنا، افتتاح تصفیه خانه منطقه ویژه اقتصادی ازنا و افتتاح کتابخانه مرکزی لرستان تاکنون در این سفر انجام شده است و بهره برداری از پنج کیلومتر مسیر چهارخطه ازنا – شازند از برنامه های سفر محمد اسلامی می‌باشد.

همچنین حضور در گلزار شهدای الیگودرز، افتتاح پارک خانواده، افتتاح ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کلنگ زنی پروژه آلیاژ فخر الیگودرز با ظرفیت هفت هزار تن و بهره برداری از طرح آبیاری نوین در سطح ۱۴۰ هکتار اراضی شهرستان الیگودرز از دیگر برنامه‌های سفر معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی خواهد بود.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.