امام‌ جمعه کالپوش میامی : آبرسانی به روستاها در اولویت قرار گیرد

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام حامد اسلانی کتولی روز دوشنبه در آیین همزمان افتتاح طرح های عمرانی و اقتصادی میامی در سالن اجتماعات ابن یمین فرومدی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، افزود: بسیاری از روستاهای کالپوش و بخش مرکزی این شهرستان با تانکر آبرسانی می شود و نیازمند توجه مسئولان برای حل این موضوع می باشد.
امام جمعه کالپوش با اشاره به اینکه تامین آب ضرورت دارد، افزود: بعد از ۴۰ سال از انقلاب درست نیست روستای دشت شاد آب نداشته باشد و هر ساله در فصل تابستان با تانکر آبرسانی شود.
وی با اشاره به اینکه روستای رانش دیده حسین آباد نیازمند توجه بیشتر است، افزود: این روستا با مشکلات فراوانی شامل بخش آموزشی و ورزشی مواجه است که امیدواریم در دولت مردمی سیزدهم رسیدگی شود.
وی ضمن تبریک هفته دولت، اظهارداشت: مسئولان راه شهید رجایی و باهنر را ادامه دهند و خدمت بی منت را سرلوحه کار خود قرار دهند.
اسلانی ادامه داد: پیام دولت سیزدهم اصلاح اقتصادی است که باید با مشارکت همه جانبه محقق شود.
وی گفت: دولت سیزدهم با شجاعت در صدد اصلاح اقتصاد کشور بر آمد که رو به پیشرفت است.
اسلانی کتولی ادامه داد: خلوص نیت و تلاش مجاهدانه از دیگر ویژگی های ارزنده دولت آیت الله رئیسی است.
وی گفت: تکیه بر ارزش های انقلاب، ارزش های عدالت محور و مبارزه با فساد اولین توصیه رهبر معظم انقلاب به دولت بود که باید اقدام شود.
امام جمعه کالپوش تصریح کرد: تلاش برای تحقق دولت مردمی باید با برنامه ریزی صحیح صورت پذیرد و در این راستا در برابر جنگ روانی و رسانه ای دشمنان مقابله کرد.
۶۳ طرح عمرانی و اقتصادی با صرف اعتبار ۲۱ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان در این شهرستان با حضور سید محمد رضا هاشمی استاندار سمنان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی به بهره برداری رسید.
عطر افشانی گلزار شهدای گمنام ، دیدار با خانواده شهید جواد نوروزی و افتتاح طرح های عمرانی و اقتصادی از برنامه های ششمین روز هفته دولت در میامی است.
دوم تا هشتم شهریور، به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت رجایی و باهنر، هفته دولت نامگذاری شده است.

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.