اعتبار ۲۱۰ میلیارد تومانیِ راه‌های کاشان به تصویب رسید

آیت‌الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور به همراه جمعی از اعضای هیات دولت در بیست و پنجمین سفر استانی ، ۲۶ خرداد امسال به استان اصفهان سفر کرد.

محمدشریف زارعی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: این رقم ، اعتبار پیشنهادی فرمانداری کاشان برای بهسازی و تکمیل جاده‌های شهرستان بود که به تصویب نهایی رسید.

وی بیان کرد: ۱۳۰ میلیارد تومان از این اعتبار برای جاده کاشان – بَرزُک و ۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل جاده کاشان- بادرود هزینه می‌شود.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: ساخت باند دوم محور کاشان – برزک یکی از مطالبه‌های مردم بود که تکمیل آن موجب کاهش سانحه‌های رانندگی در این جاده می‌شود.

به گفته وی همچنین جاده کاشان – بادرود به طول ۵۰ کیلومتر که، ترافیک عبوری ترانزیت جنوب به مرکز کشور و شمال را اتصال می‌دهد، یکی از محورهای پر ترافیک برای جابجایی بار و مسافر است.

زارعی اظهار داشت: همچنین ۳۰ میلیارد تومان نیز برای ساخت تقاطع قمصر در آزادراه کاشان – اصفهان به تصویب نهایی رسیده است.

وی ابراز امیدواری کرد با اختصاص این اعتبار و تزریق آن، جان تازه‌ای درجاده‌های کاشان دمیده و درخواست‌های مردم این منطقه محقق می‌شود.

به گزارش ایرنا یک هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه همسنگ در شهرستان کاشان وجود دارد که شامل ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی درجه یک، ۶۰۰ کیلومتر راه روستایی و فرعی و ۴۰۰ کیلومتر آزادراه است.

شهرستان کاشان با استقرار بر روی شبکه سراسری راه‌های ایران و مسیرهای ارتباطی اصلی شهرها و استان‌های شرقی، شمالی و غربی با مناطق مرکزی، جنوبی و جنوب شرقی از موقعیت ممتازی در کشور برخوردار است.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.