استاندار خراسان رضوی: سرمایه اجتماعی مهم‌ترین دارایی نظام اسلامی است

به گزارش خبرنگار ایرنا، یعقوبعلی نظری روز دوشنبه در دیدار با فرماندهان رده‌های مختلف قرارگاه ثامن‌الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت هفته دولت افزود: ترمیم سرمایه اجتماعی راهی به‌جز خدمت و کاهش معضلات مردم ندارد. در این مسیر هم دو اولویت تعریف شده که یکی در حوزه زیرساخت‌ها و دیگری مساله معیشت و اقتصاد مردم است.

وی با بیان اینکه برای اتمام طرح های بر زمین مانده از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد، بیان کرد: برای کاهش مشکلات اقتصادی مردم باید جریان اقتصادی در استان خراسان رضوی ایجاد شود و این کار هم نیاز به زیرساخت‌های لازم دارد.

استاندار خراسان رضوی گفت: بنابراین لازم است تا از تمام ظرفیت‌های استانی در راستای توسعه زیرساخت‌ها، ترمیم سرمایه اجتماعی و پیشبرد اهداف دولت استفاده شود.

وی افزود: امروز نیاز به حمایت‌های جدی تمام مجموعه‌ها وجود دارد و از درکی که در سطوح مختلف سپاه در این خصوص وجود دارد، قدردانی می‌ شود.

نظری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، به‌ویژه شهید رجایی و باهنر گفت: از ویژگی‌های شاخص این شهدا، اخلاصِ در عمل، مدیریت جهادی و خدمت‌رسانی به مردم است که باید این ویژگیها، الگویی برای تمام مدیران باشد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ثامن‌الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در این جلسه اظهار کرد: با تمام توان برای خدمت به دولت و مردم احساس وظیفه می‌کنیم.

سردار سید حسین مرتضوی افزود: امیدواریم با به‌ کارگیری تمام ظرفیت‌های استان در پیشرفت امور،خراسان رضوی را به‌ عنوان الگویی برای سایر استان‌ها مطرح کنیم.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.