استاندار البرز: روند توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام را تسهیل می کنیم

به گزارش خبرنگار ایرنا، مجتبی عبداللهی روز دوشنبه در نشست با فعالان اقتصادی مجموعه پیام استان البرز که همزمان با ششمین روز از هفته دولت برگزار شدبا بیان اینکه البرز در آینده نزدیک در حوزه دانش بنیان ها و شتاب دهنده ها با تحول بزرگی رو به رو خواهد شد، افزود: پیشرفت و ارتقا در حوزه های مختلف، در سایه تلاش های شبانه روزی، اتحاد و انسجام مجموعه مدیران خرد و کلان کشور تصور است.
وی ادامه داد: مردمی بودن، توجه به رشد اقتصادی دانش بنیان و گسترش تعاملات و روابط خارجی از جمله ویژگی های بارز دولت محترم سیزدهم است.
عبداللهی گفت: پیرو چنین رویکرد و سیاستی، استان البرز نیز گام هایی اساسی برای توسعه همه جانبه برداشته است ؛ حل مسایل و موضوعات مراکز صنعتی را به صورت مداوم و مستمر در دستور کار داریم و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی از جمله جلساتی است که بی وقفه در جریان است.
استاندار البرز بیان داشت: در سفر رییس جمهور به استان البرز بیش از ۱۷۸ توافق با اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار میلیارد تومان مصوب شد که با تحقق آن شاهد رشد چشمگیری در سرانه ها و ارتقای زیرساخت های عقب مانده استان خواهیم بود.
وی افزود: با تاسی از دولت و به ویژه رییس جمهور که در مدت زمان کوتاهی تمام استان های کشور را مورد رصد و بازدید میدانی قرار داده اند، با بطن جامعه ارتباط تنگاتنگی داریم و برای حل مسائل و مشکلات دیرینه، وارد عمل شده ایم.
استاندار البرز گفت: در این ایام گرامیداشت هفته دولت در استان البرز ۲۳۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان و ۲ هزار و ۸۰۰ شغل، مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی افزود: منطقه ویژه اقتصادی پیام قابلیت های فراوانی دارد و باید بیش از پیش در راستای توسعه و ارتقا این مجموعه اهتمام داشته باشیم و تمامی ظرفیت ها را مورد بهره برداری قرار دهیم.
عبداللهی گفت: در راستای ارتقا زیرساخت های لازم برای فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این مجموعه با همراهی فعالان اقتصادی اقدامات لازم صورت می گیرد.
وی تاکید کرد: راه اندازی تصفیه خانه و تحقق بازچرخانی آب در پیام ضرورت دارد.
استاندار البرز گفت: شهرداری های استان برای ساماندهی حلقه دره و راه اندازی زباله سوز، باید ورود کنند، البته محدودیت های اعتباری وجود دارد ولی می توان با تعامل و همفکری به نتایج مورد نظر رسید.

Author: aminkav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.